Bilişim

Kuralkan, Bilişim ve Otomotiv (Motosiklet) sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir.

Bilişim sektöründe çeyrek asrı aşkın bir süredir Sentim markası ile hizmet veren firmamız, sahip olduğu engin tecrübesi, istikrarlı yapısı ve sürdürülebilir başarıları ile günümüz Türkiye’sinin “Bilişim Gücü” haline gelmiştir.

29 Mart 2017 tarihinde unvan değişikliğine giden Sentim, Kuralkan Bilişim Otomotiv San. ve Dış Tic. A.Ş. olarak daha da güçlenen yapısı ile gelecekte de Türkiye’nin Bilişim Gücü olmayı hedeflemektedir.

Son on yılı Microsoft işi de dâhil olmak üzere, yirmi sekiz yıldır Bilişim sektöründe hizmet veren Sentim, Microsoft’un Gold Certified Partner’ı olarak Türkiye’deki Kurumsal anlaşma yapabilen en önemli LSP iş ortaklarından biridir.

2005 yılında başladığı Microsoft işinde, son beş yılda ciro bazında her yılki büyüme oranları ile yedi kat büyüme başarısı göstermiş ve 200’ün üzerinde kurumsal anlaşma sayısına ulaşmıştır. Göstermiş olduğu bu istikrarlı büyüme ve sürdürülebilir başarı ile yakaladığı ciro ve kurumsal anlaşma sayısı açısından da Microsoft’un en büyük ve en önemli iş ortaklarından biridir.

2016 yılı sonlarına doğru Apple ile de sistem entegratörü olarak iş ortağı olan Kuralkan Bilişim, cihaz/aksesuar temini ve verdiği hizmetler ile Apple işinde de öncü bir kuruluş olmayı ve özellikle “mobil iş sürekliliği” için sunduğu Apple hizmet modeliyle de kurumunuzun bir IT iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

Sentim Bilişim, 2016 yılı verilerine göre Türkiye’nin kendi sektöründe en değerli firmalar sıralamasında sistem entegratörü olarak 3. sırada ve Fortune 500 şirketleri arasında da bir önceki yıla göre 64 sıra birden yükselerek 357. sırada yer almıştır.

MICROSOFT ÜRÜN VE HİZMETLERİ

 

Başta Microsoft olmak üzere, Apple’ın da kurumsal tarafta iş ortağı olan Kuralkan Bilişim, diğer önemli firmalarla da (Hitachi, Dell, Huawei, Veeam, Wmware, Lexmark, HP ve Samsung) stratejik iş ortaklığı içerisindedir.

icon-arrow-prev icon-arrow-next