Bilişim Çözümleri

Bilişim Çözümleri

Bilişim sektöründe çeyrek asrı aşkın bir süredir Sentim markası ile hizmet veren firmamız, sahip olduğu engin tecrübesi, istikrarlı yapısı ve sürdürülebilir başarıları ile günümüz Türkiye’sinin “Bilişim Gücü” haline gelmiştir.

Attığı teknolojik adımlarla 1992 yılında Sentim Bilişim olarak adını da duyurmuş ve Türkiye’deki monitörlerin %40’ını tedarik etmiştir.

29 Mart 2017 tarihinde unvan değişikliğine giden Sentim, ‘Kuralkan Bilişim Otomotiv San. ve Dış Tic. A.Ş.’ olarak daha da güçlenen yapısı ile gelecekte de Türkiye’nin Bilişim Gücü olmayı hedeflemektedir.

Microsoft Çözümleri

Microsoft’un Gold Certified Partner’ı olarak, Türkiye’deki en büyük 7 bankanın kurumsal anlaşması Sentim tarafından sağlanmaktadır

Apple Çözümleri

Apple Yetkili Sistem Entegratörü ve Yetkili Satıcısı Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunar.

Samsung

Lisanslama, Danışmanlık, Dijital Güvenlik, Bulut Çözümleri

UI-Path

Kuralkan, robotik süreç otomasyonları ile urumun sahip olduğu kendi sunucuları üzerinde ve internete bulutuna çıkmaya ihtiyaç duymadan çalışabildiği için güvenli bir mimari sağlamaktadır.

1

1. BRAINSTORM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
2

2. DEVELOPMENT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc viverra erat orci, ac auctor.
3

3. DELIVERY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Bize Yazın

Kuralkan Dünyasını Keşfetmek için

bizimle iletişime geçin